Hügli jako pracodawca

My dla Ciebie, a Ty dla nas

Chcesz długoterminowo współtworzyć nasz sukces, stawiać sobie zróżnicowane, interesujące wyzwania w naszych strukturach i rozpocząć karierę w Hügli?

Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! Przejrzyj dostępne możliwości i przekonaj się, czy znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Co mówią nasi pracownicy?

Dlaczego właśnie Hügli?

  1. Międzynarodowe przedsiębiorstwo oferujące przyjemną atmosferę pracy
  2. Uczciwe wynagrodzenie i świadczenia socjalne dostosowane do potrzeb
  3. Możliwości rozwoju osobistego z dużą dozą odpowiedzialności własnej i swobody działania

Rozpoczęcie pracy: Integracja nowych pracowników

Pragniemy ułatwić nowym pracownikom rozpoczęcie pracy w Hügli. Jeszcze przed podjęciem pracy otrzymują oni wiele interesujących informacji o naszym przedsiębiorstwie i jego działalności oraz otoczeniu, w którym działamy. W ten sposób każda osoba zostaje zaznajomiona z naszym przedsiębiorstwem i odpowiednio wcześnie poznaje istotne obszary jego działalności. Od pierwszego dnia dbamy o szczegółowe wprowadzenie w zadania oraz powiązania organizacyjne i zapoznajemy nowych pracowników z ich środowiskiem pracy.

Wspieramy naszych pracowników, aby jak najszybciej zyskali pewność działania w naszych strukturach i mogli pracować samodzielnie. Każdy sukces jednostki przekłada się bowiem na sukces przedsiębiorstwa. Regularne rozmowy opiniujące są zintegrowane w proces wdrożeniowy i służą ocenie wydajności i wymianie doświadczeń.

Praca zespołowa jest obligatoryjna

Przyszłość nie należy do jednostek, ale do sprawnych zespołów − jesteśmy o tym głęboko przekonani. Praca interdyscyplinarna jest dla nas oczywistością.

W złożonym i zaawansowanym otoczeniu musimy korzystać ze wszystkich możliwości i wychodzić poza standardy.
 

Nasze oferty pracy

Szukasz indywidualnych wyzwań? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu!

Procedura aplikacyjna

Praca w Hügli − Twoja wiedza może urzeczywistniać wizje

Chcesz pracować u nowoczesnego pracodawcy? Szukasz nowych wyzwań i perspektyw? Wiele już osiągnąłeś i szukasz czegoś więcej? Już wiesz: Stać Cię na więcej i chcesz to pokazać? Masz wiele planów? Możliwe, że Hügli to miejsce dla Ciebie. Czekają tu na Ciebie perspektywiczne projekty, wszechstronne zadania i nowe wyzwania. Jest wiele możliwości zdobywania nowych doświadczeń.

W naszych zespołach zawsze mile widziane są osoby takie jak Ty: innowacyjne, ukierunkowane na cel, mające wiele pomysłów.

Wykorzystaj swoje umiejętności i praktyczne doświadczenia i urzeczywistnij swoje zawodowe marzenia. Oferujemy atrakcyjne zadania zawodowe w przyjaznym otoczeniu, liczne możliwości dalszego rozwoju i pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej reputacji.

Osoby kontaktowe

Zapraszamy do składania aplikacji

Anna Jurek
Phone +48 42 611 00 81
E-Mail anna.jurek@huegli.com.pl

Hügli Food Polska sp. z o.o.

Ul. Żwirki 17
90-539 Łódź
Poland